Trénink 18. 5. 2012

Po dlouhé době jsme se rozhodli opět nafotit jeden z našich tréninků. Některé fotky se opravdu povedli, a tak se na ně můžete podívat ve fotogalerii.

Odkaz na fotogalerii: https://hoppodebrady.rajce.idnes.cz/Trenink_-_18._5._2012/

První letošní trénink

Dne 3. 2. 2012 jsme se s našimi hopáky po zimní pauze, která trvala asi dva a půl měsíce, konečně vydali na náš první letošní trénink do budovy SOŠ Poděbrady. Vzali jsme s sebou Máju, Šmudlinku, Diki, Lilly, Johnyho, Káču, Kálí, Kábí a Hermínku a postavili jim jen krátkou řadu o 4 překážkách. Všem zimní pauza jen prospěla a někteří králíci, kteří na koberci nikdy neskákali se s jiným povrchem poměrně rychle vypořádali. Doufáme že forma králíkům vydrží přes celou sezonu a přidají k tomu i nějaké to vítězství.

Trénink zahrada 11. 4. 2011

Odkaz na fotogalerii z tohoto tréninku: https://hoppodebrady.rajce.idnes.cz/trenink_zahrada-11.4.2011/

Trénink 26. 2. 2011 - zahrada 

Odkaz na fotogalerii z tohoto tréninku: https://hoppodebrady.rajce.idnes.cz/2011-02-26-zahrada/

Trénink 13. 2. 2011 

V neděli 13. 2. 2011 jsme na zahradě uspořádali trénink králičího hop. Postavili jsme řadu o pěti překážkách, která měla sloužit k protažení králíků po zimě. Na začátku řady byly překážky postaveny pouze 1, 2m od sebe a na konci s rozestupy velkými 2, 5m. Na této řadě se měli králíci soustředit na správný rytmus tempa mezi překážkami, aby se někdy nedostali příliš pod překážku a neprorazili ji. Naštěstí až na několik nepovedených pokusů se všem králíkům dařilo. 

 

Zde je odkaz na fotky z tohoto tréninku: https://hoppodebrady.rajce.idnes.cz/13._2._2011-trenink_na_zahrade/

První podzimní trénink

 

Dne 19.9.2010 se rýsoval krásný den, tak jsme se rozhodli, že na devátou hodinu ranní vyrazíme trénovat. Trénink jsme se rozhodli ozvláštnit tím, že jsme králíkům pouštěli hudbu, aby si lépe zvykli na ruch, který je čeká na předváděcích akcích. Zjistili jsme, že našim králíkům hudba nevadí. Velkou radost nám udělala Mája, protože se zase vrátila do formy a začala opět skvěle skákat i vyšší skoky. Šmudlinka potěšila svým výkonem, když přeskákala čistě čtyřicítkovou řadu. Největším překvapením byla Hermínka, která skočila třicet pět centimetrů. A Kessy úspěšně překonala pětatřicítkovou řadu. Nedělní trénink tedy proběhl velmi úspěšně, protože se všem králíkům velmi dařilo a těšíme se na další takto úspěšné tréninky.

 

Trénink Chotěboř

Dne 26.9.2010 se konal v Chotěboři trénink, kterého jsme se také zůčastnili s Májou a Kessy.  Můžete se podívat na video.

Sponzor Králičího hopu Poděbrady

https://klubkralicihop.webnode.cz/ - oficiální stránky Klubu Králičí hop ČR

https://www.kralici.cz/ - plno rad o chovu králíků

https://obchod.kralici.cz/ - eshop, kde seženete vše pro králíky

Kontakt

Adam Silbrník - Králičí hop Poděbrady +420 602 221 429 hop.podebrady@gmail.com