Reklama pro Beaphar

Dne 24. 8. 2014 jsme se s našimi králíčky, Lilly a Oasou GK zúčastnili nátáčení pro firmu Beaphar. Ti, co již někdy se zvířaty natáčeli jistě vědí, jak obtížné to je. Díky ochotnému týmu ze společnosti Kreatorium, který dbal na duševní pohodu králíčků a scény, které králíčkům očividně neseděly se snažil co nejlépe uzpůsobit pro jejich blaho, se však nakonec vše podařilo natočit a nám již jen zbývá čekat na hotové video. 
 
Natáčecí den byl velice náročný jak pro celý tým, tak především pro králíčky, jelikož se natáčelo přes 15 hodin. Naštěstí vše zvládli ve zdraví a byli velice šťastní, když mohli v půl třetí ráno konečně zalehnout do svých pelíšků.
 
Záběry nahrubo slibují velice dobrou podívanou, tak sledujte náš web, kde se jistě brzy objeví hotová reklama. Těště se!!!

Předváděcí akce Chlumec nad Cidlinou

Dne 6. 4. 2014 jsme předváděli v krásném prostředí zámku Karlova koruna v Chlumci nad Cidlinou. Akce se konala při předvelikonoční výstavě a byla velmi zdařilá. Nás potěšila velká travnatá plocha přímo před zámkem, na které jsme předváděli a také obrovský zájem diváků o tento sport. Všichni naši králíci skákali nad očekávání a odměnou jim byl obrovský potlesk diváků po každém doběhnutém běhu. Akce se zúčastnil Adam s Lilly, Šmudlinkou, Oasou a Titanem.

Předváděcí akce Plaček

Jeden z největších obchodníků s potřebami pro domácí mazlíčky v ČR, firma Plaček, nás oslovila, abychom předvedli králičí hop na jejich prezentační akci. O nás i králíčky bylo skvěle postaráno v podobě rautu a krmení pro králíčky. Všichni králíci skákali skvěle, jelikož akce probíhala ve velikánském skladu krmení a to je panečku motivace :-). Nakonec jsme ještě dostali obrovské role koberce, takže už můžeme na závodech zakobercovat vždy celou plochu.

Předváděcí akce Kouty

Dne 9. 6. 2013 jsme účinkovali na předváděcí akci na dětském dnu v Koutech. Skákali jsme sice mezi dešťovými přeháňkami, ale i tak jsme si akci užili. Odmněnou nám byly dárky od sponzorů akce.

Předváděcí akce pro ASAN

Generální sponzor prvních oficiálních závodů v ČR nás společně s Ladou Šípovou Krejčovou požádal o uspořádání předváděcí akce na jeho narozeninovém večírku. Celou akci moderoval Petr Rychlý, a tak bylo o zábavu postaráno. Z řad poděbradských hopáků se akce zůčastnily: Matěj s Diki a Rozárka s Kessy.

Fotogalerii z této akce naleznete zde: https://ucamichaela.rajce.idnes.cz/Asan_ma_narozeniny/

Natáčení s ČT

Dne 6. 3. 2012 k nám do Poděbrad přijela u příležitosti pořádání prvních oficiálních závodů v ČR natáčet Česká televize. Natáčecí štáb přijel už v devět hodin ráno, a proto jsme neměli moc času na rozeskákání. Do reportáže je zařazena ukázka výcviku a dva rozhovory, v kterých vysvětlujeme, co to vlastně králičí hop je. Doufáme, že tímto se králičí hop stane o něco více populárnější a přilákáme tak na naše závody co nejvíce díváků a hlavně závodníků. V televizi jsou vidět tito hopáci: Johny, Lilly, Kessy, Ferda, Mája a Šmudla.

Odkaz na reportáž zde: https://www.ceskatelevize.cz/porady/1095970013-chcete-me/212563221300010/

Předváděcí akce na dni otevřených dveří SOŠ

Dne 26. 11. 2011 jsme na SOŠ v Poděbradech uspořádali předváděcí akci králičího hop. Na předváděčku jsme nevzali naše nejlepší hopáky, protože část z nich už byla v zimní pauze po náročné sezoně. Proto se předváděli spíše skokani, co začali skákat v průběhu podzimu. Na den otevřených dveří se přijel podívat i pan redaktor z nymburského deníku. Králičí hop ho ale zaujal natolik, že se rozhodl udělat reportáž o králičím hopu, ale především o Diki, která zvítězila ve Švýcarsku na 1. Misrovství Evropy ve střední třídě (do 35 cm).

Odkaz na článek naleznete zde: https://nymbursky.denik.cz/zpravy_region/kralicibezklobouku-nymburk20111129.html

Předváděcí akce Hradec Králové

Ačkoli jsme váhali jestli cestu do Hradce vůbec podniknout, nakonec jsme se na předváděčku na okresní výstavu drobného zvířectva vydali. Dokonce se chvílemi ukázalo i sluníčko, které se občas střídalo s deštěm. Právě déšť v některých případech dosti ovlivnil výkony některých našich hopáků. Ale díky skvělé připravenosti pořadatele mohlo vše proběhnout bez problémů a tak jsme nakonec odjížděli s úsměvem na rtech. Předváděčky se zůčastnili: Adam s Lilly a Šmudlou, Matěj s Májou, Diki, Kytičkou, Ferdou a Rozárka s Kessy a Čumáčkem, který si zde odbyl svou premiéru a je to vůbec jediný králíček teddy u nás, kterému hop opravdu jde. 

Předváděcí akce Bohdalov

Dne 1. 10. 2011 jsme se zůčastnili předváděcí akce na Krajské výstavě drobných zvířat v Bohdalově. Ráno jsme se věnovali skákání řady, po hodinové přestávce skoku do dálky a do výšky a po půl hodině jsme králíčky půjčené od Lady Šípové půjčovali dětem. Jako další byl na programu parkur a v pozdních odpoledních hodinách se naši unavení hopáci podrobili hrám s králíky. Z her jsme si vybrali duely a tak se v historii našeho klubu uskutečnili vůbec první duely. Předváděcí akce se účastnili: Rozárka s Kessy, Matěj s Májou, Diki, Kytičkou a Ferdou a Adam s Lilly, Hermínkou a Šmudlou. 

Předváděcí akce na mezinárodním projektu SOŠ Poděbrady

Dne 21.9.2011 se uskutečnila předváděčka Králičího Hopu v SOŠ Poděbrady. Předváděčka se vydařila, počasí nám přálo a králíčci skákali, tak jak se sluší na řádné hopáky. Předváděčky se učastnili Mája, Diki, Kytička, Ferda a Kessy s Matějem a Terka s Mazlíkem a Jumperem.

foto na: https://hoppodebrady.rajce.idnes.cz/predvadecka_SOS_Podebrady

 

Předváděcí akce Hradec Králové - dožínky

Dne 17.9.2011 jsme se zúčastnili předváděcí akce Králičího Hopu v Hradci Králové na dožínkách. Společně s týmem z trénningového střediska HK (Lenka - Rozárka, Anička - Chucky, Nikola - Pája, Pavel trenér) jsme přes davy lidí, hudby z reproduktorů a kulturní vložky mírně společensky unavených návštěvníků a žiraf úspěšně reprezentovali klub Králičí Hop. Za poděbardské hopáky se předvedli  Mája, Kessy, Diki, Kytička a Ferda s Matějem.

více foto na: hoppodebrady.rajce.idnes.cz/predvadecka_-_hradec_dozinky_2011

Sponzor Králičího hopu Poděbrady

https://klubkralicihop.webnode.cz/ - oficiální stránky Klubu Králičí hop ČR

https://www.kralici.cz/ - plno rad o chovu králíků

https://obchod.kralici.cz/ - eshop, kde seženete vše pro králíky

Kontakt

Adam Silbrník - Králičí hop Poděbrady +420 602 221 429 hop.podebrady@gmail.com